پیشرفت چشمگیر دستگاه های بی سیم چیزهای جذاب و باارزشی زیادی را برای همه به ارمغان آورده است و حتی کیفیت زندگی آنها را بهبود بخشیده است. ظاهر آنها همچنین شامل برنامه های کاربردی راحت و هوشمند است که ارائه برخی از پروژه ها را برای همه آسان تر می کند. این مقاله WiFi Mouse Pro را برای تجربه بی سیم بهتر در صورت استفاده از رایانه شخصی قابل حمل معرفی می کند. این یک برنامه همه کاره با بسیاری از کاربردهای مسحورکننده است که به شما امکان می دهد با رایانه شخصی خود در فاصله مشخصی مانند ارائه ها، کنترل و تعامل با فایل های رایانه تعامل داشته باشید. این برنامه دستگاه شما را عالی می کند و می تواند به صورت داخلی با رایانه های شخصی نزدیک متصل شود.

ماوس WiFi طوری برنامه ریزی شده است که به کاربران کمک می کند تا اگر به طور منظم در حال حرکت هستند، لپ تاپ را انعطاف پذیرتر و راحت تر کنترل کنند. کاربران می توانند دستگاه های اطراف را اسکن کنند، اما تنها زمانی که هر دو روشن هستند، می توانند از طریق بلوتوث تشخیص دهند. این برنامه می تواند به هر دستگاهی در محدوده مشخصی متصل شود، به شرطی که بلوتوث آن شی فعال باشد و کاربر می تواند لپ تاپ را از راه دور کنترل کند. پس از اتصال، برنامه به طور خودکار ویژگی های آن دستگاه ها را ذخیره می کند و به کاربران کمک می کند زمان اتصال را در دفعات بعدی کوتاه کنند.

مکانیسم عملکرد ماوس WiFi به این صورت است که تلفن شما را به یک کنترل از راه دور هوشمند تبدیل می کند و به شما کمک می کند تا با تمام محتویات رایانه به طور غیر مستقیم تعامل داشته باشید. اگر فکر می کنید که تنها جایگزین تاچ پد لپ تاپ می شود، پس این برنامه را دست کم گرفته اید. بسته به موقعیت کاربر، برنامه پشتیبانی مفیدی از جمله کمک به ارائه های روان و بدون نقص به او ارائه می کند. هر دو ماوس و صفحه کلید را به طور همزمان شبیه سازی می کند و به کاربران اجازه می دهد از بازی های مورد علاقه خود از طریق برنامه لذت ببرند. مکانیسم ژست چند لمسی مستقیماً در برنامه ادغام می شود و به عنوان یک ویژگی اساسی برای کاربران برای تعامل آزادانه با لپ تاپ خود عمل می کند.

منبع : برنامه رایگان اندروید

برنامه ویرایشگر ویدیو کپ کات

برنامه ویرایشگر ویدیو کپ کات

دانلود برنامه MX Player

دانلود برنامه MX Player

نرم افزار WiFi Mouse Pro

نرم افزار WiFi Mouse Pro

کند ,برنامه ,های ,رایانه ,کاربران ,دستگاه ,می کند ,و به ,لپ تاپ ,کند و ,به طور ,تعامل داشته باشید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
allaboutcarmarket فروش فلزیاب مورگان5000| 09197977577 مرجع مقالات رسمی سئو اموزش و ترفند ار مبتدی تا حرفه ای eynaksadeh vicallighrep پارسي موويز ، سايت دانلود فيلم یك دو سه ریاضی harmonysbaran electreeicweld