معرفی CapCut
CapCut یک برنامه رایگان برای ویرایش ویدیو در دستگاه های تلفن همراه توسط ByteDance - شرکت مالک TikTok است. این پلتفرم دارای تعدادی ویژگی است که به شما امکان می دهد ویدیوهای پر از انتقال، فیلترها، متن، آهنگ های صوتی و عناصر دیگر برای خلاقیت ایجاد کنید. ویدیوهای ویرایش شده را می توان در گوشی هوشمند ذخیره کرد یا از طریق شبکه های اجتماعی با کیفیت بسیار بالا به اشتراک گذاشت.

به دلایل بالا، CapCut را همه دوست دارند، برای ایجاد ویدیوهای منحصر به فرد و به اشتراک گذاری ویدیوهای مورد علاقه خود با همه استفاده می شود. لطفاً در بررسی این مقاله به من بپیوندید و ببینید CapCut چه چیز جالبی است!

جلوه های انتقال ویدیویی حرفه ای ایجاد کنید
مردم اغلب می خواهند ویدیوهای کوتاه را به هم بچسبانند، استیکرها و افکت ها را اضافه کنند تا یک ویدیوی منحصربه فرد دریافت کنند. سپس می توانند آن را در سایت های رسانه های اجتماعی یا دوستان ارسال کنند تا لحظه ای به یاد ماندنی را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند. اما اثر گذار مشکل واقعی است. برای اینکه بتوانند این کار را انجام دهند، آنها به نرم افزار کامپیوتری و مقداری دانش در مورد ویرایش ویدیو نیاز دارند. اما با CapCut، این مراحل پیچیده نادیده گرفته می شوند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ویدیو را انتخاب کنید، افکت مورد نظر را انتخاب کنید و پایان را بزنید تا فرآیند رندر نهایی شروع شود.
سه دلیل برای انتخاب جلوه های انتقال CapCut وجود دارد. اولاً، استفاده از آن بسیار آسان و رندر سریع ویدیو است. دوم، اثرات متفاوت است. دلیل سوم این است که این برنامه کیفیت ویدیویی بسیار خوبی دارد. وضوح ویدیوها پس از ویرایش تقریباً بدون تغییر است.

با این حال، CapCut محدودیت هایی نیز دارد. قابل توجه ترین محدودیت این است که مدت زمان ویدیوها نمی تواند از 15 دقیقه بیشتر شود.

جلوه های متنوع و منحصر به فرد برای ویرایش ویدیوهای خود
علاوه بر ابزارهای ویرایش و کلاژ، CapCut همچنین دارای مجموعه ای بسیار منحصر به فرد از جلوه های فیلتر است. تنها با یک کلیک، می توانید ویدیوی یکنواخت و فاقد رنگ خود را به سبکی از همیشه <<تبدیل>> کنید. فیلترهای موجود در برنامه دارای تم های زیادی هستند و بر اساس آن مقیاس بندی شده اند و فضایی کلاسیک، سبک قدیمی یا رنگ هایی را ایجاد می کنند که مطابق با فصولی مانند بهار، تابستان و پاییز است. البته افکت های همراه دیگری مانند دانه های شن، نقاط روشن، قاب عکس یا افکت هایی با اجسام متحرک (برگ ها، ستاره ها و .) وجود دارد.

علاوه بر این، بسیاری از سبک های دیگر برای کشف وجود دارد. حتی می توانید برای ایده های بیشتر در بخش <<قالب ها برای شما>> به آثار دیگر کاربران مراجعه کنید.

CapCut مجموعه ای از ابزارهای ویرایش حرفه ای دارد
CapCut یک فضای کاری و یک مجموعه ویرایش حرفه ای ارائه می دهد. در اینجا، می توانید ویدیوی خود را با جزئیات سفارشی کنید. البته، برنامه زمانی که صحبت از سرعت پردازش سریع، همراه با پیش نمایش و بازیابی دستکاری می شود، مفید است. شما به راحتی می توانید تصاویر را برش دهید، متن، صداها، لایه ها، فیلترها را درج کنید یا نور، اشباع .

نوار ابزار در پایین صفحه قرار دارد. آنها به طور مرتب در بسته بندی های مربوطه چیده شده اند. برای باز کردن و استفاده فقط باید لمس کنید.

بخش قابل توجه CapCut موارد اضافی صوتی است. می توانید آهنگ هایی را از کتابخانه دستگاه یا از کتابخانه ارائه شده توسط برنامه اضافه کنید. در آنجا، توسعه دهنده براساس دسته ها، تم ها و محبوب ترین آهنگ ها فیلتر کرده است. شما فقط باید آنچه را که می خواهید انتخاب کنید، سپس برای دانلود آن کلیک کنید و آن را روی ویدیو اعمال کنید. علاوه بر این، می توانید صدا را از ویدیوهای دیگر یا صدا از طریق میکروفون ضبط دستگاه استخراج کنید. به راحتی، درست است؟

CapCut مانند یک شبکه اجتماعی مینیاتوری است
Capcut عضو جدیدی از خانواده ByteDance است. بنابراین، با TikTok نیز ارتباط دارد. به طور خاص، در کاتالوگ ویدیو، می توانید الگوهای جلوه های محبوب مورد استفاده در TikTok را بیابید، از جمله آهنگ های بیت، اشعار پرطرفدار.

این ویژگی برای طرفداران نیز در دسترس است. اگر از طرفداران انیمه وان کی پاپ هستید، احتمالاً نمی خواهید لحظات ترکیب تصویر خود را با بت خود از دست بدهید!

علاوه بر این، CapCut همچنین دارای پیام های مستقیم است که به شما امکان می دهد با دوستان خود ارتباط برقرار کنید، ویدیوها را به اشتراک بگذارید و با هم چت کنید.

CapCut MOD APK را برای اندروید دانلود کنید
CapCut یک ویرایشگر حرفه ای با جلوه های منحصر به فرد را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این، استفاده از آنها بسیار آسان است، عمدتاً لمس، کشیدن و رها کردن و انتخاب هستند. بنابراین، اگر اغلب ویدیوها را با گوشی هوشمند خود ویرایش می کنید، لطفاً CapCut را از دست ندهید. این برنامه را دانلود کنید و لحظات خود را بسازید.

برنامه ویرایشگر ویدیو کپ کات

برنامه ویرایشگر ویدیو کپ کات

دانلود برنامه MX Player

دانلود برنامه MX Player

نرم افزار WiFi Mouse Pro

نرم افزار WiFi Mouse Pro

های ,capcut ,ویرایش ,توانید ,ویدیوهای ,ای ,می توانید ,جلوه های ,است که ,به فرد ,علاوه بر ,capcut همچنین دارای

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
Lisa's site cusiharis instagram جستجو گر فایل از دنیای وب rayansaba اتد پلاس bagheshishei kitpehanli bunbovicen تحقیقات دانشجویی و دانش آموزی